děti rok ukončily tradiční diskotékou a vypuštěním lampiónů štěstí. V letošním roce byly dětem předámy medile za úsili a vykonanou práci v řadách hasičů.

tak jako každý rok se hasiči vydali s nadílkou v převlecích na všechny mladé soptíky plus další desítky dětí po vesnici.

zde byly přizvány na pomoc mladé hasičky Terka Gerychová, Eliška Vylečková, Kamila Kozubíková

se skupinou Kosovci

9.10.2013 BRIGÁDA V OBECNÍM LESE

vydali jsme se na úkor špatnému počasí a nasadili 900 stromečku.

19.10.2013 / MH / POJEZDOVÁ SOUTĚŽ

začínalo se ve Všemině a postupně přejíždělo do okolních vesnic 11 okrsku. Mladší se umístili na 2.místě, starší na 1.místě.

12.10.2013 / MH / PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN

Štítná nad Vláří dvě disciplíny a to závod všestrannosti mladší 11. místo, starší 6. místo. PU CTIF mladší se neučastnili , starší 9.místo. Zde poprvé byli naši noví rozhodčí mladých hasičů a to Michal Kozubík, Pavla Truhlaříková

21.9.2013 / MH / BOCHOŘ  u PŘEROVA

noční soutěž u dětí je velmi oblíbená, mají zde velké vyžití. Mladší žáci 23.místo ze 44družstev, starší "A" 29. a strší "B" 40.místo z 69 družstev.

14.9.2013  SBĚR  ELEKTROSPOTŘEBIČŮ

od rána se po obci sváželo ze všech koutů, následně vše odvezeno k ekologické likvidaci.

7.9.2013 NEUBUZ

účast 6.družstev, dětem zářím začíná nová sezóna, ale moc se nedařilo (museli jsme si půjčit mašinu), tímto děkujeme SDH Neubuz. Děti se umístily mladší na 4.místě a starší na 5.místě. MUŽE "A", "B", ŽENY "A" i "B" provázela smůla! Děti byly na konci odměněni a z nebe padaly bombony.

30.8.- 1.9.2013 SRAZ TRNAV - TRNAVA při LABORCI

naši MUŽI porovnávali síly s ostatními Trnavami česka a slovenska a udrželi si krásné 3.místo

17.8.2013 ŽELECHOVICE

grandprix ŽENY "A" bojovaly s terénem a se ctí odešly s 6. místem.

17.8.2013 BŘEZOVÁ nad 35let

s velkým nasazením se náš výběr umístil na 6.místě

27.7.2013 / MH / LUKOV - této soutěže se účastnilo jen jedno družstvo starších žáku. kouzlo si získala už jen tím že většina dětí byla na táboře. I když se umístili na 8. místě hodně znamenala, roky běží a nám odcházely tři holky do družstev žen Kamila Kozubíková, Dominika Polášková a Eliška Vyvlečková.

20.7.2013 KAŠAVA

noční soutěž účast 4.družstev, nedařilo se ŽENY "B" 2.místo

20.7.2013 / MH /  PROVODOV

dětem se dařilo, mladší 1.místo, starší 4.místo

12.-13.7.2013 VÝŠLAP NA sv. HOSTÝN

první den nás trošičku potrápily přeháňky, ale nás to neodradilo. V letošním roce šlo 35 poutníků z toho 20 dětí. Nepočítáme poutníky, kteří za námi každý rok jezdí navečer.

6.7.2013 HROBICE

účastnili se opět 7.družstev, ale ani jednomu družstvu se nedařilo, dětem blbla mašina, která hned po soutěži odcestovala směr servis.

30.6.2013 POUŤ

tradičně jsme připravili stánek s občerstvením před firmou Fagus

29.6.2013 VYSOKÉ POLE

noční soutěž MUŽI "A"

29.6.2013 VESELÁ

účast 7.družstev a to ŽENY "A" 1. místo, ŽENY "B", MUŽI "A", MUŽI "B", mladší žáci 4. místo, starší žáci "A" 5.místo, starší "B" 8.místo

TÝDEN ÚKLIDU ZBROJNICE

v červnu proběhla rekonstrukce hasičské zbrojnice, pro prosto knihovny, výměna oken v celé budově, zavěšené stropy v klubovnách. Děkujeme obecnímu úřadu za tuto rekonstrukci.

22.6.2013 LOUČKA

22.6.2013 DRUHÉ POSTUPOVÁ OKRESNÍ KOLO

Březová - po bojích s úrazy a nadměrnými teplotami naše ŽENY "A"  vybojovaly 6.místo

22.6.2013 / MH /  ŽELECHVICE

starší 1.místo, mladší 3.místo

15.6.2013 ZÁDVEŘICE

ŽENY "A" noční soutěž

7.6.2013 LESKOVEC - MUŽI "A" noční soutěž

5.-7.6.2013 SBÍRKA PRO ZAPLAVENÉ OBCE A MĚSTA

Korunka Luhačovice s hasičským záchranným sborem Zlínského kraje oslovila dobrovolné hasiče s materiálovou sbírkou pro zaplavené obce a města. Trnavská zbrojnice byla této sbírce otevřena. Všechny vámi přinesené věci byly sepsány do přidělených tabulek. Finanční prostředky byly také sepsány a poslední den za ně nakoupeny všechny potřebné materiály a nářadí. Vše se přetřídilo a odvezlo vozíkem a třemi naplněnými auty na hasičskou zbrojnici do Zlína. Děkujeme všem občanům Trnavy za vstřícný přístup k této sbírce s humanitární pomocí.

1.6.2013 OKRSKOVÁ SOUTĚŽ VE SLUŠOVICÍCH

velké nasazení našich týmu a to počtem 7.družstev. Všichni bojovali jak ve štafetách tak i v požárních útocích. Výsledky Ženy "A" 1.místo (postupové), ženy "B" 4.místo, muži "A" 2.místo, muži "B" 7.místo. Mladí hasiči zde poprvé na sebe oblékli dresy a předvedli se v nich v tom nejlepším světle a to starší žáci "A" 1.místo, starší "B" 3. místo, mladší žáci 2.místo.

25.5.2013 LUDSLAVICE

19.5.2013 DOBROTICE

zde se poprvé soutěžilo s  novou mašinou "Andělou"

18.-19.5.2013 / MH /  JARNÍ KOLO HRY PLAMEN

druhá část celoroční činnosti s dětmi. Ve dvou dnech se plnily štafety dvojic, 4x60, CTIF, jednotlivců a požární útoky. Mladší se umístili na 8.místě, starší na 7.místě. V jednotlivcích se poprali Eva Vyvlečková, Matěj Polášek, Martin Vrána a Dominika Polášková, která se umístila nejlépe a to na 5. místě.